Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  1216:  ŠK Sokol Vyšehrad E - TJ Kobylisy E

9.1. v utkání 1216 ŠK Sokol Vyšehrad E - TJ Kobylisy E seděli na 2. a 3. šachovnici v nesprávném pořadí hráči družstva ŠK Sokol Vyšehrad E. Na těchto šachovnicích tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem (čl.3.6.8) prohrává družstvo ŠK Sokol Vyšehrad E kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 1216 na 2,5:5,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3323:  ŠK Mahrla Praha C - SK Lokomotiva Radlice C

18.1. v utkání  3323 ŠK Mahrla Praha C - SK Lokomotiva Radlice C  zařadil kapitán družstva SK Lokomotiva Radlice C do sestavy 4 nekmenové hráče (1 volného hráče + 3 hosty), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3323, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavené dvojice. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo SK Lokomotiva Radlice C kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice, protože ale soupeř (ŠK Mahrla Praha C) 8. šachovnici neobsadil, upravuje se výsledek na této šachovnici na 0K:0K. Proto se upravuje výsledek utkání 3323 na 3,5:3,5.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 2216:  ŠK Praha - Smíchov B - DDM Praha 6 B

11.1. v utkání 2216 ŠK Praha - Smíchov B - DDM Praha 6 B zařadil kapitán družstva ŠK Praha - Smíchov B do sestavy 5 nekmenových hráčů (3 hosty + 2 volné hráče), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 5 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 2216, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 4. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 4. až 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Praha - Smíchov B kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 2216 na 1:7. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3133:  ŠK Loko Praha D - Šachový klub Praha 4 C

23.1. v utkání  3133 ŠK Loko Praha D - Šachový klub Praha 4 C  zařadil kapitán družstva Šachový klub Praha 4 C do sestavy 4 nekmenové hráče (1 hosta + 3 volné hráče), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3133, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Šachový klub Praha 4 C kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Protože kontumovaná partie skončila stejným výsledkem jako po kontumaci, zůstává výsledek utkání 3133 beze změny, tj. 5,5:2,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 2175:  USK Praha B - ŠK Praha - Smíchov C

20.2. v utkání  2175 USK Praha B - ŠK Praha - Smíchov C  zařadil kapitán družstva ŠK Praha - Smíchov C do sestavy 4 nekmenové hráče (1 volného hráče + 2 hosty + 1 cizince), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 2175, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavené dvojice. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Praha - Smíchov C kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 2175 na 6,5:1,5.  Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána          .

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3383:  TJ Kobylisy G - SK OAZA Praha F

26.2. v utkání 3383 TJ Kobylisy G - SK OAZA Praha F zařadil kapitán družstva TJ Kobylisy G do sestavy 4 nekmené hráče (4 volné hráče), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3383, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 6. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 6. až 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo TJ Kobylisy G kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Protože SK OAZA Praha F 8. šachovnici neobsadil, upravuje se výsledek na této šachovnici na 0K:0K. Proto vše se upravuje výsledek utkání 3383 na 3:4. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  32103:  SK OAZA Praha E - ŠK Bohnice C

14.3. v utkání 32103 SK OAZA Praha E - ŠK Bohnice C seděli na 6. a 7. šachovnici v nesprávném pořadí hráči družstva ŠK Bohnice C. Na těchto šachovnicích tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem (čl.3.6.8) prohrává družstvo ŠK Bohnice C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 32103 na 4:4. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3491:  ŠO Praga Praha D - ŠK Sokol Vyšehrad I

21.3. v utkání  3491 ŠO Praga Praha D - ŠK Sokol Vyšehrad I  zařadil kapitán družstva ŠK Sokol Vyšehrad I do sestavy 4 nekmenové hráče (3 volné hráče + 1 host\a), čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě 8-členného družstva mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci+hosté+volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3491, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavené dvojice. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Sokol Vyšehrad I kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 3491 na 5:3.  Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána