družstvo skupina los
TJ Bohemians Praha B 0 1 11
TJ Bohemians Praha C 0 1 4
TJ Bohemians Praha D 1 2 4
TJ Bohemians Praha E 1 1 10
TJ Bohemians Praha F 2 1 2
TJ Bohemians Praha G 2 2 8
TJ Bohemians Praha H 3 1 5
ŠK Sokol Vyšehrad C 0 1 12
ŠK Sokol Vyšehrad D 1 1 8
ŠK Sokol Vyšehrad E 1 1 12
ŠK Sokol Vyšehrad F 1 2 5
ŠK Sokol Vyšehrad G 2 1 10
ŠK Sokol Vyšehrad H 2 2 9
ŠK Sokol Vyšehrad I 3 3 3
ŠK Sokol Vyšehrad J 3 2 2
ŠK DP Praha C - VŠFS 2 1 7
ŠK DP Praha D - EA Hotels 2 2 6
ŠK DP Praha E - VŠFS 2 1 6
ŠK DP Praha F 3 4 3
ŠK DP Praha G 3 1 9
ŠK DP Praha H - PORG 3 2 3
TJ Pankrác C 0 1 7
TJ Pankrác D 0 1 8
TJ Pankrác E 1 2 12
TJ Pankrác F 2 1 1
TJ Pankrác G 3 4 8
USK Praha A 1 2 8
USK Praha B 3 1 11
USK Praha C 3 3 2
ŠK Loko Praha A 0 1 9
ŠK Loko Praha B 1 1 2
ŠK Loko Praha C 2 2 2
ŠK Loko Praha D 3 1 8
Sokol Praha Vršovice B 0 1 5
Sokol Praha Vršovice C 1 1 5
Sokol Praha Vršovice D 2 1 5
Sokol Praha Vršovice E 2 2 5
Sokol Praha Vršovice F 3 3 11
Sokol Praha Vršovice G 3 4 11
ŠK Viktoria Žižkov A 0 1 2
ŠK Viktoria Žižkov B 1 2 2
ŠK Viktoria Žižkov C 2 1 8
ŠK Viktoria Žižkov D 3 3 8
ŠK Teplárna Malešice 3 4 4
SK OAZA Praha B 0 1 1
SK OAZA Praha C 1 2 3
SK OAZA Praha D 2 1 9
SK OAZA Praha E 3 3 1
SK OAZA Praha F 3 2 7
SK OAZA Praha G 3 1 3
TJ Kobylisy B 0 1 3
TJ Kobylisy C 1 1 7
TJ Kobylisy D 1 2 9
TJ Kobylisy E 1 1 6
TJ Kobylisy F 3 1 4
TJ Kobylisy G 3 3 10
ŠO Praga Praha A 1 1 4
ŠO Praga Praha B 2 2 4
ŠO Praga Praha C 3 4 10
ŠO Praga Praha D 3 1 10
ŠO Praga Praha E 3 3 5
ŠK Mahrla B 1 1 11
ŠK Mahrla C 3 2 11
SK Rapid Praha A 2 2 1
GROP - B 0 1 6
GROP Classical Chess 1 2 6
GROP - D 2 1 4
GROP - E 3 4 6
GROP - F 3 1 12
ŠK Smíchov A 1 1 1
ŠK Smíchov B 2 2 7
ŠK Smíchov C 3 2 4
DDM Praha 6 A 0 1 13
DDM Praha 6 B 2 2 3
DDM Praha 6 C 3 3 6
TJ Zora Praha A 3 3 9
LISA A 1 2 10
Unichess D 1 1 9
Unichess E 2 2 10
Unichess Ž 2 1 3
Unichess G 3 3 4
Šachový klub Bohnice - A 1 2 1
Šachový klub Bohnice - B 3 2 1
Šachový klub Bohnice - C 3 4 7
Šachový klub Bohnice - D 3 1 1
SK Lokomotiva Radlice A 3 1 2
SK Lokomotiva Radlice B 3 2 8
SK Lokomotiva Radlice C 3 3 7
SK Újezd nad Lesy 3 4 9
DUKLA B 0 1 10
DUKLA C 1 2 7
DUKLA D 1 1 3
DUKLA E 3 4 1
DUKLA F 3 2 5
DUKLA G 3 1 6
ŠK Mlejn A 3 1 7
ŠK Mlejn B 3 4 2
ŠK AURORA 1 2 11
Steinitz-Makabi Praha 2 1 11
Sokol Nebušice 3 2 9
Kbel.šach. reprezentace A 2 1 12
Kbel.šach. reprezentace B 2 2 12
SNAD Kbely 3 2 6
Šachový klub Praha 4 "A" 2 2 11
Šachový klub Praha 4 "B" 3 2 10
Šachový klub Praha 4 "C" 3 4 5