Adresář skupiny 01 (Přebor) PPDD 2019-2020

 

1

 

ŠK Sokol Vyšehrad C

 

HM: hrací místnost SK OAZA Praha, Jeremenkova 106, Praha 4

MHD: zastávka Na strži, autobusem 118 z metra Budějovická nebo Smíchovské nádraží

HD: pondělí 18.00

K: Petr Vaněk, Palác YMCA, Na Poříčí 1041/12, Nové Město, 115 30 Praha 1, tel.:  774 075 815, 602 65 88 15, vanek@ak-vanek.cz

ZK: Petr Hlavsa, U pramene 233, Újezd, 149 00 Praha 4, tel.: 724 144 328, phlavsa@seznam.cz

2

 

GROP - B

 

HM: Bistrot Valentino, Seifertova 26, Praha 3, www.bistrotvalentino.cz

MHD: Zastávka tramvaje Husinecká (tram 5, 9, 15, 26), nejbližší metro C (Hlavní nádraží)

HD: úterý 18.00

K: Michal Špaček, Praha, michalspacek1971@gmail.com, tel: 724 132 486

ZK: Pavel Postupa, Milovice, pavel.postupa@gmail.com, tel: 732 118 002

3

 

DDM Praha 6 A

 

HM: DDM Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 6

MHD: tram 22 a 25 konečná Bílá Hora

HD: čtvrtek 18.00

K: Křivánek Vladimír, krivanekv@seznam.cz, 736136240

ZK: Štross František, sekstro@seznam.cz, 777005067

4

 

TJ Pankrác D

 

HM: Lomnického 1, Praha 4

MHD: metro C, Pražské povstání

HD: úterý 18.00

K: Jaroslav Kroužel, 605527336, krouzelj@email.cz

ZK: Radoslav Doležal, 602170168, r.dolezal@seznam.cz

5

 

TJ Bohemians B

 

HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10

MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská”

HD: úterý 18.00

K: Robert Doring, robert.doring@seznam.cz, 774 277 516

ZK: Matějka Petr, pematejka@csas.cz, 731 186 241

6

 

ŠK Viktoria Žižkov B

 

HM: U Staré cihelny 2182/11, Praha 3, (Salonek Shell, EA Hotel Populus)

MHD: (MHD Praha) Autobus 133, 155 - zastávka Malešická

HD: čtvrtek 18.00

K: Zdeněk Kalousek, KalousekZ@seznam.cz, 724 736 824

ZK: RNDr. Miroslav Krutina, mikrutina@post.cz, 224 182 886

7

 

ŠK Viktoria Žižkov A

 

HM: U Staré cihelny 2182/11, Praha 3, (Salonek Shell, EA Hotel Populus)

MHD: (MHD Praha) Autobus 133, 155 - zastávka Malešická

HD: pondělí 18.00

K: Ing. Alexej Šimeček, alexej@simecek.org, 775 614 759

ZK: Ing. Lubomír Burdík, lburdik@atlas.cz, 724 161 625

8

 

ŠK Loko Praha A

 

HM: Sportcentrum VŠE Třebešín (1.patro), Praha 3, Na Třebešíně 3215/1

MHD: BUS 133, 155 - st.Třebešín, metro A - st.Želivského (+ pěšky 10 minut)

HD: středa 17.30

K: Kamlach Miroslav, Na staré vinici 14/1092, 14000 Praha 4, lokopraha@centrum.cz, 775 903 776

ZK: Větrovský Michal, Užocká 4, 100 Praha 10, michal.vetrovsky@gmail.com, 721 812 397

9

 

TJ Bohemians C

 

HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10

MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská”

HD: středa 18.00

K: Daňhel Lukáš, l.danhel@seznam.cz, 774 331 376

ZK: Petr Jakub, kuba-petr@centrum.cz, 777 786 166

10

 

Unichess D

 

HM: Pernerova 18, 180 00 Praha 8

MHD: MHD: Metro B a TR 3,8,24 – st. Křižíkova

HD: čtvrtek 18.00

K: Babička Michal, Školní 1463/28, 405 02 Děčín, mbabicka@centrum.cz, 606 394 099

ZK: Ing. Jan Hruška, Nad Želivkou 456, Praha 6, 16400, tel. 604 210 040, Jan.Hruska@email.cz

11

 

Sokol Vršovice A

 

HM: Sokolovna Vršovice, Vršovické nám. 2, Praha 10 (boční vchod, zvonek Sokol klub)

MHD: Tram 4, 13, 22 - stanice Vršovické náměstí

HD: úterý 17.30

K: Jan Svatoš, Senegalská 4, 160 00 Praha 6, svatosjun@voly.cz, 602 609 011

ZK: Milan Markovič, Trachtova 10, 150 00 Praha 5, mmarkovi6@gmail.com, 608 545 136

12

 

TJ Pankrác C

 

HM: Lomnického 1, Praha 4

MHD: metro C, Pražské povstání

HD: čtvrtek 18.00

K: Dr. Martin Hála, hala.mart@tiscali.cz, 724201134

ZK: Ing. Jan Soural, jan.soural76@gmail.com, 724337449