Adresář skupiny 22 (II. třída) PPDD 2019-2020

 

1

 

LISA A

 

HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, suterén, vchod z nábřeží vpravo

MHD: Tranvaj 2, 3, 7, 17, 21, 27, stanice Výtoň

HD: pondělí 18.00

K: Jiří Poš, Pražského 609/23, Praha 5, e-mail pes@lisa.cz, tel. 606 601 248

ZK: Jiří Pergner, Krokova 4, Praha 4, e-mail: pergnerj@centrum.cz, pergnerj@dpp.cz, tel. 728 045 540

2

 

USK Praha B

 

HM: Na Folimance 2, Praha 2

MHD: Svatoplukova tram.  7, 14, 18, 24

HD: úterý 18.30

K: Dvořák Aleš, Mádrova 3033/5, 143 00 Praha 412, email: isela@seznam.cz, 731 692 700

ZK: Fuchs Lukáš, Nad Vavrouškou 698/18, 181 00, Praha 8, email: fuchsoo@gmail.com, 608 118 087

3

 

ŠK Bohnice B

 

HM: Na hranicích 674/18, Praha 8-Bohnice, Domov pro seniory, ,

MHD: Metro C-Kobylisy + BUS 152, stanice Řepínská nebo BUS 145, stanice Libeňská

!!!   n u t n é   p ř e z ů v k y   S   s e b o u   !!!

HD: úterý 18.00

K: Ing. Milan Petras, sachy.petras@post.cz, tel. 737 264 887

ZK: Ing. Karel Hořínek, khorinek@email.cz,  tel. 602 286 410

4

 

SK Rapid Praha

 

HM: Klub seniorů, Praha 10 - Vršovice, Na Louži 19

MHD: Tram. 6,7,22,24, Bus 101,124,139,150,188 - st. Koh-i-noor

HD: pondělí 17.45

K: Josef Fendrych, jfendrych.roberts@centrum.cz, 721087537

ZK: Petr Votruba, voba1@seznam.cz, 732748580

5

 

Unichess E

 

HM: Pernerova 18, 180 00 Praha 8

MHD: MHD: metro B, tramvaje 3,8,24 – zastávka Křižíkova

HD: úterý 18.00

K: Miroslav Rada, Šantrochova 1774/6, Praha 6, miroslav.rada@vse.cz, +420774557115

ZK: Robert Wadura, U Vysočanského pivovaru 701/3, Praha 9, robikw@centrum.cz, +420732624281

6

 

Dukla E

 

HM: Pod Juliskou 7, Praha 6, 160 00

MHD: Tramvaje č. 8 a 18, autobusy 107, 116, 147, 160, zastávka Nádraží Podbaba

HD: čtvrtek 18.00

K: Dan Kolář, Na Bělidle 36, Praha 5, 150 00,  776 269 659, xkolardan@seznam.cz

ZK: Jiří Macoun,  Třebízského 282, 252 63 Roztoky, 606 423 666, jiri@macoun.cz

7

 

Šachový klub Praha 4 A

 

HM: U staré pošty 6,Praha 4,Bráník

MHD: bus 197,196,170,stanice U staré pošty

HD: úterý 18.00

K: Milan Raba,Nová kolonie 1451/3, milan.sachy@seznam.cz,724049739

ZK: Miroslav Blažek,, Březenská 2466,mira.blaza@post.cz,731681383

8

 

Kbel. šach. reprezentace A

 

HM: Rodinné centrum Hangár 19,, Toužimská 244/42, 197 00 Praha 9 (vchod z ulice Bakovská)

MHD: Ze stanice metra Letňany bus 185,201,302(stanice Bakovská),, vlak ze stanice Praha hlavní nádraží(zastavka Praha Kbely)

HD: úterý 18.00

K: Karel Černý, Jilemnická 708/14,Praha 9, zskcerny@centrum.cz, 721 606 062

ZK: Viktor Meca,Alšová 188, 25090 Jirny, viktor.meca@seznam.cz, 734 759 033

9

 

GROP - E

 

HM: Bistrot Valentino, Seifertova 26, 130 00 Praha 3, www.bistrotvalentino.cz

MHD: Zastávka tramvaje Husinecká (tram 5, 9, 15, 26), nejbližší metro C (Hlavní nádraží)

HD: čtvrtek 18.00

K: Jaroslav Svoboda, Praha, js@czechinn.cz, tel: 777 738 710

ZK: Vratislav Svoboda, Praha, vsvoboda@jtbank.cz, tel: 737 203 030

10

 

SK OAZA Praha E

 

HM: Jeremenkova 106, 14000 Praha 4

MHD: zastávka Na strži, autobusem 118 z metra Budějovická nebo Smíchovské nádraží

HD: středa 18.00

K: Richard Cuřín, Hájkova 12, 13000, Praha 3, richard.curin@centrum.cz, 775314689

ZK: Martin Vašíček, Švabinského 431, Praha 415, 14900, Vasicekmartin@centrum.cz, 605832377

11

 

TJ Bohemians E

 

HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10

MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská”

HD: úterý 18.00

K: Marek Jaromír, xeram@seznam.cz, 608 112 572

ZK: Koudelka Ivan, koudelka99@centrum.cz, 776 215 186

12

 

Unichess Ž

 

HM: Pernerova 18, 180 00 Praha 8

MHD: MHD: Metro B a TR 3,8,24 – st. Křižíkova

HD: středa 18.00

K: Anna Malá, 722 343 773, annusch@seznam.cz

ZK: Adéla Neuman Zákoucká, 739 699 815, zakoucka.adela@seznam.cz