Adresář skupiny KS PŠS 2021-2022 plus B

 

1

 

Dukla G

 

HM: Pod Juliskou 7, Praha 6

 

MHD: Tramvaje č. 8 a č. 18, autobusy č. 107, 116, 147, 160, zastávka Nádraží Podbaba

 

HD: úterý 17.30

 

K: Václav Staněk,  Terronská 45, Praha 6, 160 00, 720 238 128, vastanek47@gmail.com

 

ZK: RNDr. Vladimít Petkevič, CSc, U Stanice 7/593, 161 00, vladimir.petkevic@ff.cuni.cz, 733 282 662

 

2

 

Sokol Nebušice

 

HM: Nebušická 118, Praha 6, 164 00,  Římskokatolická farnost

 

MHD: aut. zast. K Noskovně,  bus č. 161, 312, 116

 

HD: pátek 18.00

 

K: Ing. Jan Hruška, Nad Želivkou 456, Praha 6, 16400, tel. 604 210 040, Jan.Hruska@email.cz

 

ZK: Porteš Pavel, V Sídlišti č.437, Praha 6, 164 00, tel. 607 517 511, portesp@centrum.cz

 

3

 

ŠK Bohnice C

 

HM: DDM Spirála, Praha 8-Bohnice, Dolákova 537/26

 

MHD: Metro C-Kobylisy + BUS 102, 200, stanice Sídliště Bohnice - Visla

 

HD: čtvrtek 18.00

 

K: David Židlický, davidzidlicky83@gmail.com, 608444212

 

ZK: Kadlec Rudolf, rudlakadlec@seznam.cz, tel. 733 595 593

 

4

 

ŠK DPP H - VŠFS

 

HM: Vysoká škola finanční a správní, Estonská 500/3, Praha 10 - Vršovice, 101 00

 

MHD: Zastávka Ruská, tramvaje č. 4, 13, 22 z metra A - Náměstí Míru, B - Karlovo náměstí, C - I. P. Pavlova, Muzeum

 

HD: středa 17.30

 

K: Ing. Petr Leština, e-mail: petr.lestina@gmail.com, telefon: +420 737 264 175

 

ZK: Ing. Petr Kolbušovský, e-mail: petr33petr@seznam.cz, telefon: +420 602 878 957

 

5

 

Unichess F

 

HM: Pernerova 326/18, Praha 8 - Karlín, 18600, suterén

 

MHD: metro B - stanice Křižíkova, tramvaj 3,8,24 - zastávka Křižíkova

 

HD: čtvrtek 18.00

 

K: Popper Tomáš, Marie Majerové 1828/17, 41201 Litoměřice, tel. 775375 763, e-mail: poprik@seznam.cz

 

ZK: Petr Šplíchal, sachy.splichal@seznam.cz, 736 434 967

 

6

 

Š.s. Újezd nad Lesy

 

HM: Polyfunkční dům LEVEL, Staroújezdská 2300, Praha - Újezd nad Lesy, 190 16

 

MHD: "zastávka BUS = Újezd nad Lesy. Metro B = Černý most + BUS 250, vlak nádr.Klánovice + BUS 211 (Směr sídliště Rohožník)"

 

HD: čtvrtek 18.00

 

K: Jiří Jurek, V trninách 1127/7, Praha - Klánovice, 190 14, jiri.jurek@gmail.com, 606 618 490

 

ZK: Lukáš Passer, K Jízdárně 8/1, Praha - Koloděje, 190 16, lukaspasser17@gmail.com, 720 435 437

 

7

 

ŠK Bohnice D

 

HM: DDM Spirála, Praha 8-Bohnice, Dolákova 537/26

 

MHD: Metro C-Kobylisy + BUS 102, 200, stanice Sídliště Bohnice - Visla

 

HD: čtvrtek 18.00

 

K: Rejzek Miloslav, Hrudičkova 2100, 148 00 Praha 4, tel. 774 295 414

 

ZK: Mrázek Martin, martin.mrazek@cuzk.cz

 

8

 

ŠK Sokol Vyšehrad G

 

HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00

 

MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram  2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň

 

HD: středa 18.00

 

K: Malý Petr, Nad Přívozem 1680/1 Praha 47, pe.mal@tiscali.cz, 725  811 844

 

ZK: Novotný Josef, Zderazská 26  Praha 5- Radotín, josef.novotny.radotin@tiscali.cz, 603 249 895