Kalendář skupiny KP PŠS  (Přebor)  2021-2022

 

 

                                 6. kolo  -  21.2.-25.2. 2022

 

01-61   TJ Bohemians Praha C              -     ŠK Viktoria Žižkov A          st 23.2. 18.00

01-62   Unichess D                        -     ŠK Sokol Vyšehrad D           čt 24.2. 18.00

01-63   TJ Kobylisy B                     -     ŠK Mahrla A                   st 23.2. 18.00

01-64   ŠK AURORA                         -     TJ Bohemians Praha B          25.2. 17.30

01-65   ŠK LOKO Praha A                   -     DDM Praha 6 A                 st 23.2. 17.30

01-66   TJ Pankrác C                      -     TJ Pankrác D                  čt 24.2. 18.00

 

 

                                 7. kolo  -  28.2.- 4.3. 2022

 

01-71   ŠK Viktoria Žižkov A              -     TJ Pankrác C                  po 28.2. 18.00

01-72   ŠK Sokol Vyšehrad D               -     TJ Bohemians Praha C          čt  3.3. 18.00

01-73   ŠK Mahrla A                       -     Unichess D                    st  2.3. 17.30

01-74   TJ Bohemians Praha B              -     TJ Kobylisy B                 st  2.3. 18.00

01-75   DDM Praha 6 A                     -     ŠK AURORA                     st  2.3. 18.00

01-76   TJ Pankrác D                      -     ŠK LOKO Praha A               út  1.3. 18.00

 

 

                                 8. kolo  -   7.3.-11.3. 2022

 

01-81   ŠK LOKO Praha A                   -     ŠK Viktoria Žižkov A          st  9.3. 17.30

01-82   TJ Pankrác C                      -     ŠK Sokol Vyšehrad D           čt 10.3. 18.00

01-83   TJ Bohemians Praha C              -     ŠK Mahrla A                   st  9.3. 18.00

01-84   Unichess D                        -     TJ Bohemians Praha B          čt 10.3. 18.00

01-85   TJ Kobylisy B                     -     DDM Praha 6 A                 st  9.3. 18.00

01-86   ŠK AURORA                         -     TJ Pankrác D                  11.3. 17.30

 

 

                                 9. kolo  -  14.3.-18.3. 2022

 

01-91   ŠK Viktoria Žižkov A              -     ŠK AURORA                     po 14.3. 18.00

01-92   ŠK Sokol Vyšehrad D               -     ŠK LOKO Praha A               čt 17.3. 18.00

01-93   ŠK Mahrla A                       -     TJ Pankrác C                  st 16.3. 17.30

01-94   TJ Bohemians Praha B              -     TJ Bohemians Praha C          st 16.3. 18.00

01-95   DDM Praha 6 A                     -     Unichess D                    st 16.3. 18.00

01-96   TJ Pankrác D                      -     TJ Kobylisy B                 út 15.3. 18.00

 

 

                                 10. kolo  -  21.3.-25.3. 2022

 

01-101   TJ Kobylisy B                     -     ŠK Viktoria Žižkov A          st 23.3. 18.00

01-102   ŠK AURORA                         -     ŠK Sokol Vyšehrad D           25.3. 17.30

01-103   ŠK LOKO Praha A                   -     ŠK Mahrla A                   st 23.3. 17.30

01-104   TJ Pankrác C                      -     TJ Bohemians Praha B          čt 24.3. 18.00

01-105   TJ Bohemians Praha C              -     DDM Praha 6 A                 st 23.3. 18.00

01-106   Unichess D                        -     TJ Pankrác D                  čt 24.3. 18.00

 

 

                                 11. kolo  -  28.3.- 1.4. 2022

 

01-111   ŠK Viktoria Žižkov A              -     Unichess D                    po 28.3. 18.00

01-112   ŠK Sokol Vyšehrad D               -     TJ Kobylisy B                 čt 31.3. 18.00

01-113   ŠK Mahrla A                       -     ŠK AURORA                     st 30.3. 17.30

01-114   TJ Bohemians Praha B              -     ŠK LOKO Praha A               st 30.3. 18.00

01-115   DDM Praha 6 A                     -     TJ Pankrác C                  st 30.3. 18.00

01-116   TJ Pankrác D                      -     TJ Bohemians Praha C          út 29.3. 18.00