Kalendář skupiny KS 2.1 PŠS  (2. třída)  2021-2022

 

 

                                 6. kolo  -  21.2.-25.2. 2022

 

21-61   SK OAZA Praha E                   -     USK Praha B                   st 23.2. 18.00

21-62   ŠO Praga Praha B                  -     ŠK LOKO Praha C               čt 24.2. 18.00

21-63   TJ Pankrác F                      -     GROP E                        út 22.2. 17.30

21-64   ŠK Viktoria Žižkov C              -     ŠK Bohnice A                  čt 24.2. 18.00

21-65   TJ Kobylisy E                     -     Unichess F                    po 21.2. 18.00

21-66   TJ Bohemians Praha F              -     ŠK Smíchov B                  čt 24.2. 18.00

 

 

                                 7. kolo  -  28.2.- 4.3. 2022

 

21-71   USK Praha B                       -     TJ Bohemians Praha F          út  1.3. 18.30

21-72   ŠK LOKO Praha C                   -     SK OAZA Praha E               út  1.3. 17.30

21-73   GROP E                            -     ŠO Praga Praha B              út  1.3. 18.00

21-74   ŠK Bohnice A                      -     TJ Pankrác F                    4.3. 18.00

21-75   Unichess F                        -     ŠK Viktoria Žižkov C          čt  3.3. 18.00

21-76   ŠK Smíchov B                      -     TJ Kobylisy E                 st  2.3. 17.45

 

 

                                 8. kolo  -   7.3.-11.3. 2022

 

21-81   TJ Kobylisy E                     -     USK Praha B                   po  7.3. 18.00

21-82   TJ Bohemians Praha F              -     ŠK LOKO Praha C               čt 10.3. 18.00

21-83   SK OAZA Praha E                   -     GROP E                        st  9.3. 18.00

21-84   ŠO Praga Praha B                  -     ŠK Bohnice A                  čt 10.3. 18.00

21-85   TJ Pankrác F                      -     Unichess F                    út  8.3. 17.30

21-86   ŠK Viktoria Žižkov C              -     ŠK Smíchov B                  čt 10.3. 18.00

 

 

                                 9. kolo  -  14.3.-18.3. 2022

 

21-91   USK Praha B                       -     ŠK Viktoria Žižkov C          út 15.3. 18.30

21-92   ŠK LOKO Praha C                   -     TJ Kobylisy E                 út 15.3. 17.30

21-93   GROP E                            -     TJ Bohemians Praha F          út 15.3. 18.00

21-94   ŠK Bohnice A                      -     SK OAZA Praha E                18.3. 18.00

21-95   Unichess F                        -     ŠO Praga Praha B              čt 17.3. 18.00

21-96   ŠK Smíchov B                      -     TJ Pankrác F                  st 16.3. 17.45

 

 

                                 10. kolo  -  21.3.-25.3. 2022

 

21-101   TJ Pankrác F                      -     USK Praha B                   út 22.3. 17.30

21-102   ŠK Viktoria Žižkov C              -     ŠK LOKO Praha C               čt 24.3. 18.00

21-103   TJ Kobylisy E                     -     GROP E                        po 21.3. 18.00

21-104   TJ Bohemians Praha F              -     ŠK Bohnice A                  čt 24.3. 18.00

21-105   SK OAZA Praha E                   -     Unichess F                    st 23.3. 18.00

21-106   ŠO Praga Praha B                  -     ŠK Smíchov B                  čt 24.3. 18.00

 

 

                                 11. kolo  -  28.3.- 1.4. 2022

 

21-111   USK Praha B                       -     ŠO Praga Praha B              út 29.3. 18.30

21-112   ŠK LOKO Praha C                   -     TJ Pankrác F                  út 29.3. 17.30

21-113   GROP E                            -     ŠK Viktoria Žižkov C          út 29.3. 18.00

21-114   ŠK Bohnice A                      -     TJ Kobylisy E                   1.4. 18.00

21-115   Unichess F                        -     TJ Bohemians Praha F          čt 31.3. 18.00

21-116   ŠK Smíchov B                      -     SK OAZA Praha E               st 30.3. 17.45