Kalendář skupiny KS 2.2 PŠS  (2. třída)  2021-2022

 

 

                                 6. kolo  -  21.2.-25.2. 2022

 

22-61   ŠK DPP E - PORG                   -     Unichess E                    po 21.2. 17.30

22-62   ŠK Bohnice B                      -     Sokol Vršovice D              po 21.2. 17.30

22-63   Dukla E                           -     TJ Bohemians Praha E          čt 24.2. 18.00

22-64   LISA A                            -     SK OAZA Praha D               po 21.2. 18.00

22-65   Sportovní klub Kbely A            -     SK Rapid Praha A              út 22.2. 18.00

22-66   GROP D                            -     ŠK Sokol Vyšehrad G           čt 24.2. 18.00

 

 

                                 7. kolo  -  28.2.- 4.3. 2022

 

22-71   Unichess E                        -     GROP D                        út  1.3. 18.00

22-72   Sokol Vršovice D                  -     ŠK DPP E - PORG               čt  3.3. 17.30

22-73   TJ Bohemians Praha E              -     ŠK Bohnice B                  út  1.3. 18.00

22-74   SK OAZA Praha D                   -     Dukla E                       st  2.3. 18.00

22-75   SK Rapid Praha A                  -     LISA A                        po 28.2. 17.45

22-76   ŠK Sokol Vyšehrad G               -     Sportovní klub Kbely A        st  2.3. 18.00

 

 

                                 8. kolo  -   7.3.-11.3. 2022

 

22-81   Sportovní klub Kbely A            -     Unichess E                    út  8.3. 18.00

22-82   GROP D                            -     Sokol Vršovice D              čt 10.3. 18.00

22-83   ŠK DPP E - PORG                   -     TJ Bohemians Praha E          po  7.3. 17.30

22-84   ŠK Bohnice B                      -     SK OAZA Praha D               po  7.3. 17.30

22-85   Dukla E                           -     SK Rapid Praha A              čt 10.3. 18.00

22-86   LISA A                            -     ŠK Sokol Vyšehrad G           po  7.3. 18.00

 

 

                                 9. kolo  -  14.3.-18.3. 2022

 

22-91   Unichess E                        -     LISA A                        út 15.3. 18.00

22-92   Sokol Vršovice D                  -     Sportovní klub Kbely A        čt 17.3. 17.30

22-93   TJ Bohemians Praha E              -     GROP D                        út 15.3. 18.00

22-94   SK OAZA Praha D                   -     ŠK DPP E - PORG               st 16.3. 18.00

22-95   SK Rapid Praha A                  -     ŠK Bohnice B                  po 14.3. 17.45

22-96   ŠK Sokol Vyšehrad G               -     Dukla E                       st 16.3. 18.00

 

 

                                 10. kolo  -  21.3.-25.3. 2022

 

22-101   Dukla E                           -     Unichess E                    čt 24.3. 18.00

22-102   LISA A                            -     Sokol Vršovice D              po 21.3. 18.00

22-103   Sportovní klub Kbely A            -     TJ Bohemians Praha E          út 22.3. 18.00

22-104   GROP D                            -     SK OAZA Praha D               čt 24.3. 18.00

22-105   ŠK DPP E - PORG                   -     SK Rapid Praha A              po 21.3. 17.30

22-106   ŠK Bohnice B                      -     ŠK Sokol Vyšehrad G           po 21.3. 17.30

 

 

                                 11. kolo  -  28.3.- 1.4. 2022

 

22-111   Unichess E                        -     ŠK Bohnice B                  út 29.3. 18.00

22-112   Sokol Vršovice D                  -     Dukla E                       čt 31.3. 17.30

22-113   TJ Bohemians Praha E              -     LISA A                        út 29.3. 18.00

22-114   SK OAZA Praha D                   -     Sportovní klub Kbely A        st 30.3. 18.00

22-115   SK Rapid Praha A                  -     GROP D                        po 28.3. 17.45

22-116   ŠK Sokol Vyšehrad G               -     ŠK DPP E - PORG               st 30.3. 18.00