Adresář skupiny KP PŠS (Přebor) 2023-2024
|
||
01 |
Sokol Vršovice A |
HM: Sokolovna, Vršovické náměstí 2/110, 100 00 Praha 10 |
MHD: Tram 4, 13, 22 - stanice Vršovické náměstí |
||
HD: čtvrtek 17.30 |
||
K: Jan Svatoš, Senegalská 4, 160 00, svatosjun@volny.cz, 602 609 011 |
||
ZK: Adam Rakovský, Austova 199, 160 00 Praha 6, rakovsky@rakovsky.cz |
||
02 |
TJ Pankrác C |
HM: Lomnického 1, Praha 4 |
MHD: Metro C, Pražské povstání |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Jaroslav Kroužel, krouzelj@email.cz, 605521336 |
||
ZK: Radoslav Doležal, r.dolezal@seznam.cz, 602170168 |
||
03 |
ŠK Sokol Vyšehrad C |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00, 2. patro |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Lacina Filip, Štětkova 20 Praha 47, lacinaf@seznam.cz, 774 043 062 |
||
ZK: David Vichnar, david.vichnar@gmail.com, 721 280 066 |
||
04 |
TJ Bohemians B |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Korsa Jindřich, jindrichkorsa@seznam.cz, 608 880 030 |
||
ZK: Matějka Petr, pematejka@csas.cz, 731 186 241 |
||
05 |
SK OAZA Praha C |
HM: Zasedcí Zasedací místnost SK OAZA Praha, Jeremenkova 1835/106, 140 00 Praha 4 - Krč |
MHD: Zastávka Na Strži autobusu linky 118 ze stanice metra Budějovická |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Jakub Čmiko, Hudečkova 1297 14000 Praha 4, jakub.cmiko@foosball.cz , 608 666 215 |
||
ZK: Hana Pirklová, Hudečkova 1297 14000 Praha 4, hana.pirklova@seznam.cz , 730 858 376 |
||
06 |
ŠK AURORA |
HM: Pechlatová 103/23 , Praha 5 radlice (ŠK Lokomotiva Radlice) |
MHD: metro Radlická , 2 min. pěšky |
||
HD: pátek 17.30 |
||
K: Ing.Karen Sargsyan , chess@skaurora.cz , 608142722 |
||
ZK: Julia Movsesian , dresden2007@centrum.cz , 774206117 |
||
07 |
Dukla B |
HM: Pod Juliskou 7, 160 00 Praha 6 |
MHD: Tram č. 8, 18, Autobusy č. 107, 147 zastávka Nádraží Podbaba |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Martin Staszko, Newtonova 369, Praha 11, mar226@post.cz, 777 305 285 |
||
ZK: Miroslav Muroň, Na Hanspalulce 31, Praha 6, muron@hotmail.cz, 602 615 805 |
||
08 |
TJ Kobylisy B |
HM: TJ Kobylisy, U školské zahrady 9, Praha 8, 18200 |
MHD: Stanice Kobylisy, metro C |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Dvořák Jan, Tetínská 13, Praha 5, Fenyl@seznam.cz, 724500058 |
||
ZK: Srostlík Zdeněk, Mirovicka 464/14, 18200 Praha 8, zdenekSrostlik@gmail.com, 607 622 418 |
||
09 |
ŠK Sokol Vyšehrad D |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00, 2. patro |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Heller Jan, Wolkerova 10 Praha 6, jh@tma.cz, 603 298 481 |
||
ZK: Zajíček Karel, Wattova 225 Praha 111, karel.zajicek@ecn.cz, 731 624 381 |
||
10 |
TJ Bohemians C |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Petr Jakub, kuba-petr@centrum.cz, 777 786 166 |
||
ZK: Daňhel Lukáš, l.danhel@seznam.cz, 774 331 376 |
||
11 |
ŠK Viktoria Žižkov A |
HM: U Staré cihelny 2182/11, Praha 3, (Salonek Shell, EA Hotel Populus) |
MHD: (MHD Praha) Autobus 133, 146, 155 - zastávka Malešická |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Ing. Lubomír Burdík, lburdik@atlas.cz, 724 161 625 |
||
ZK: Tomáš Jandečka, tomas.jandecka@gogffice.eu, 604 288 589 |
||
12 |
Unichess D |
HM: Pernerova 326/18, Praha 8 - Karlín, 18600, suterén |
MHD: metro B - stanice Křižíkova, tramvaj 3,8,24 - zastávka Křižíkova |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Ing. Jan Hruška, Nad Želivkou 456, Praha 6, 16400, tel. 604 210 040, Jan.Hruska@email.cz |
||
ZK: Jan Šlampa, janslampa@atlas.cz, 722 551 406 |