1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
0111 Sokol Vršovice A - Unichess D čt 11.1. 17.30
0112 TJ Pankrác C - ŠK Viktoria Žižkov A út 9.1. 18.00
0113 ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Bohemians C čt 11.1. 18.00
0114 TJ Bohemians B - ŠK Sokol Vyšehrad D st 10.1. 18.00
0115 SK OAZA Praha C - TJ Kobylisy B st 10.1. 18.00
0116 ŠK AURORA - Dukla B pá 12.1. 17.30
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
0121 Unichess D - Dukla B čt 18.1. 18.00
0122 TJ Kobylisy B - ŠK AURORA st 17.1. 18.00
0123 ŠK Sokol Vyšehrad D - SK OAZA Praha C čt 18.1. 18.00
0124 TJ Bohemians C - TJ Bohemians B st 17.1. 18.00
0125 ŠK Viktoria Žižkov A - ŠK Sokol Vyšehrad C po 15.1. 18.00
0126 Sokol Vršovice A - TJ Pankrác C čt 18.1. 17.30
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
0131 TJ Pankrác C - Unichess D út 23.1. 18.00
0132 ŠK Sokol Vyšehrad C - Sokol Vršovice A čt 25.1. 18.00
0133 TJ Bohemians B - ŠK Viktoria Žižkov A st 24.1. 18.00
0134 SK OAZA Praha C - TJ Bohemians C st 24.1. 18.00
0135 ŠK AURORA - ŠK Sokol Vyšehrad D pá 26.1. 17.30
0136 Dukla B - TJ Kobylisy B po 22.1. 18.00
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
0141 Unichess D - TJ Kobylisy B čt 1.2. 18.00
0142 ŠK Sokol Vyšehrad D - Dukla B čt 1.2. 18.00
0143 TJ Bohemians C - ŠK AURORA st 31.1. 18.00
0144 ŠK Viktoria Žižkov A - SK OAZA Praha C po 29.1. 18.00
0145 Sokol Vršovice A - TJ Bohemians B čt 1.2. 17.30
0146 TJ Pankrác C - ŠK Sokol Vyšehrad C út 30.1. 18.00
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
0151 ŠK Sokol Vyšehrad C - Unichess D čt 8.2. 18.00
0152 TJ Bohemians B - TJ Pankrác C st 7.2. 18.00
0153 SK OAZA Praha C - Sokol Vršovice A st 7.2. 18.00
0154 ŠK AURORA - ŠK Viktoria Žižkov A pá 9.2. 17.30
0155 Dukla B - TJ Bohemians C po 5.2. 18.00
0156 TJ Kobylisy B - ŠK Sokol Vyšehrad D st 20.3. 18.00
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
0161 Unichess D - ŠK Sokol Vyšehrad D čt 15.2. 18.00
0162 TJ Bohemians C - TJ Kobylisy B st 14.2. 18.00
0163 ŠK Viktoria Žižkov A - Dukla B po 12.2. 18.00
0164 Sokol Vršovice A - ŠK AURORA čt 15.2. 17.30
0165 TJ Pankrác C - SK OAZA Praha C út 13.2. 18.00
0166 ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Bohemians B čt 15.2. 18.00
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
0171 TJ Bohemians B - Unichess D st 21.2. 18.00
0172 SK OAZA Praha C - ŠK Sokol Vyšehrad C st 21.2. 18.00
0173 ŠK AURORA - TJ Pankrác C pá 23.2. 17.30
0174 Dukla B - Sokol Vršovice A po 19.2. 18.00
0175 TJ Kobylisy B - ŠK Viktoria Žižkov A st 21.2. 18.00
0176 ŠK Sokol Vyšehrad D - TJ Bohemians C čt 22.2. 18.00
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
0181 Unichess D - TJ Bohemians C čt 29.2. 18.00
0182 ŠK Viktoria Žižkov A - ŠK Sokol Vyšehrad D po 26.2. 18.00
0183 Sokol Vršovice A - TJ Kobylisy B čt 29.2. 17.30
0184 TJ Pankrác C - Dukla B út 27.2. 18.00
0185 ŠK Sokol Vyšehrad C - ŠK AURORA čt 29.2. 18.00
0186 TJ Bohemians B - SK OAZA Praha C st 28.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
0191 SK OAZA Praha C - Unichess D st 6.3. 18.00
0192 ŠK AURORA - TJ Bohemians B pá 8.3. 17.30
0193 Dukla B - ŠK Sokol Vyšehrad C po 4.3. 18.00
0194 TJ Kobylisy B - TJ Pankrác C st 6.3. 18.00
0195 ŠK Sokol Vyšehrad D - Sokol Vršovice A čt 7.3. 18.00
0196 TJ Bohemians C - ŠK Viktoria Žižkov A st 6.3. 18.00
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
01101 Unichess D - ŠK Viktoria Žižkov A čt 14.3. 18.00
01102 Sokol Vršovice A - TJ Bohemians C čt 14.3. 17.30
01103 TJ Pankrác C - ŠK Sokol Vyšehrad D út 12.3. 18.00
01104 ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Kobylisy B čt 14.3. 18.00
01105 TJ Bohemians B - Dukla B st 13.3. 18.00
01106 SK OAZA Praha C - ŠK AURORA st 13.3. 18.00
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
01111 ŠK AURORA - Unichess D pá 22.3. 17.30
01112 Dukla B - SK OAZA Praha C po 25.3. 18.00
01113 TJ Kobylisy B - TJ Bohemians B st 27.3. 18.00
01114 ŠK Sokol Vyšehrad D - ŠK Sokol Vyšehrad C čt 28.3. 18.00
01115 TJ Bohemians C - TJ Pankrác C st 27.3. 18.00
01116 ŠK Viktoria Žižkov A - Sokol Vršovice A po 25.3. 18.00
|