Adresář skupiny KS 1.1 PŠS (1. třída) 2023-2024
|
||
01 |
LISA A |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, suterén, vchod z nábřeží vpravo |
MHD: Tramvaj 2, 3, 7, 17, 21, 27, stanice Výtoň |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Jiří Poš, Pražského 609/23, Praha 5, e-mail pes@lisa.cz, tel. 606 601 248 |
||
ZK: Jiří Pergner, Na Žertvách 1221/16, Praha 8, e-mail: pergnerj@centrum.cz, tel. 728 045 540 |
||
02 |
ŠK Mahrla B |
HM: TJ Zora Praha, Praha10, Jakutská 853/10, klubovna v 2.podzemním patře |
MHD: MHD: Tramvaj-7,22,24, stanice Kubánské náměstí |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Josef Strnad, Ke kapličce 440 Dolní Břežany, 252 41, 92221@centrum.cz, 777 287 993 |
||
ZK: Lavrinčík Pavel, p.lavrincik@seznam.cz, 602 713 210 |
||
03 |
TJ Bohemians D |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Korsa Jiří, jirikorsa@seznam.cz, 776 806 085 |
||
ZK: Matějka Petr, pematejka@csas.cz, 731 186 241 |
||
04 |
ŠK Sokol Vyšehrad E |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00, |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Novotný Josef, Zderazská 26 Praha 5- Radotín, josef.novotny.radotin@tiscali.cz, 603 249 895 |
||
ZK: Řehák Martin, rehak2020@gmail.com, 602 592 765 |
||
05 |
TJ Pankrác E |
HM: Lomnického 1, Praha 4 |
MHD: Metro C, Pražské Povstání |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Zdeněk Zimovčák, 737313694, zzimovcak@seznam.cz |
||
ZK: Štěpán Pick, 773054106, picxtepan@gmail.com |
||
06 |
Dukla E |
HM: Pod Juliskou 7, Praha 6, 160 00 |
MHD: Tram č.8, 18, Autobusy č. 107, 147, zastávka Nádraží Podbaba |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Dan Kolář, Na Bělidle 36, 150 00, Praha 5, xKolarDan@seznam.cz, 776 269 659 |
||
ZK: Jan Mašek, Ondříčkova 5, Praha 3, 130 00, janomasek@seznam.cz, 732 554 633 |
||
07 |
Sokol Vršovice B |
HM: Sokolovna, Vršovické náměstí 2/110, 100 00 Praha 10 |
MHD: Tram 4, 13, 22 - stanice Vršovické náměstí |
||
HD: pátek 17.30 |
||
K: Richard Wiener, Osadní 45, 170 00 Praha 7, richard.wiener@seznam.cz, 603 979 386 |
||
ZK: Libor Nentvich, Armenská 7, 100 00 Praha 10, lib.nentvich@gmail.com, 732 878 861 |
||
08 |
TJ Kobylisy C |
HM: TJ Kobylisy, U školské zahrady 9, Praha 8, 18200 |
MHD: Stanice Kobylisy, metro C |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Slovák Kilián, Rajmonova 1195/7, Praha 8, k.slovak@centrum.cz, 604680597 |
||
ZK: Sadil Antonín, Na Svěcence 1605/2, Praha 9, antoninsadil@gmail.com, 732978591 |
||
09 |
ŠK Loko Praha B |
HM: FEL ČVUT, Technická 1902/2, Praha-Dejvice |
MHD: Metro A - Dejvická, autobusy a tramvaje stanice Dejvická |
||
HD: středa 17.30 |
||
K: Cedrik Haškovec, cedrik.haskovec@gmail.com, 777112928 |
||
ZK: Petr Pavlíček, pavlicekp@post.cz, 776416767 |
||
10 |
Šachový klub Bohnice A |
HM: DDM Spirála, Praha 8-Bohnice, Dolákova 537/26 |
MHD: Metro C-Kobylisy + BUS 102, 200, stanice Sídliště Bohnice |
||
HD: pátek 18.00 |
||
K: Karel Hořínek, khorinek@email.cz, tel. 602 286 410 |
||
ZK: Milan Petras, sachy.petras@post.cz, tel. 737 264 887 |
||
11 |
ŠK Viktoria Žižkov B |
HM: U Staré cihelny 2182/11, Praha 3, (Salonek Shell, EA Hotel Populus) |
MHD: (MHD Praha) Autobus 133, 146, 155 - zastávka Malešická |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Zdeněk Kalousek, KalousekZ@seznam.cz, 724 736 824 |
||
ZK: Tomáš Hlaváček, Hlawi@seznam.cz, 724 677 743 |
||
12 |
Dukla C |
HM: Pod Juliskou 7, Praha 6, 160 00 |
MHD: Tram č. 8, 18, Autobusy č. 107, 147, zastávka Nádraží Podbaba |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Radim Pospěch, Verdunaská 941, Praha 6, 160 00, poradim64@gmail.com, 602 120 534 |
||
ZK: Ivan Krutina, Laudova 27, Praha 17, 163 00, ivan.krutina@seznam.cz, 731 449 335 |