1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
1111 LISA A - Dukla C po 8.1. 18.00
1112 ŠK Mahrla B - ŠK Viktoria Žižkov B út 9.1. 18.00
1113 TJ Bohemians D - Šachový klub Bohnice A út 9.1. 18.00
1114 ŠK Sokol Vyšehrad E - ŠK Loko Praha B út 9.1. 18.00
1115 TJ Pankrác E - TJ Kobylisy C čt 11.1. 18.00
1116 Dukla E - Sokol Vršovice B čt 11.1. 18.00
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
1121 Dukla C - Sokol Vršovice B čt 18.1. 18.00
1122 TJ Kobylisy C - Dukla E čt 18.1. 18.00
1123 ŠK Loko Praha B - TJ Pankrác E st 17.1. 17.30
1124 Šachový klub Bohnice A - ŠK Sokol Vyšehrad E pá 19.1. 18.00
1125 ŠK Viktoria Žižkov B - TJ Bohemians D čt 18.1. 18.00
1126 LISA A - ŠK Mahrla B po 15.1. 18.00
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
1131 ŠK Mahrla B - Dukla C út 23.1. 18.00
1132 TJ Bohemians D - LISA A út 23.1. 18.00
1133 ŠK Sokol Vyšehrad E - ŠK Viktoria Žižkov B út 23.1. 18.00
1134 TJ Pankrác E - Šachový klub Bohnice A čt 25.1. 18.00
1135 Dukla E - ŠK Loko Praha B čt 25.1. 18.00
1136 Sokol Vršovice B - TJ Kobylisy C pá 26.1. 17.30
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
1141 Dukla C - TJ Kobylisy C čt 1.2. 18.00
1142 ŠK Loko Praha B - Sokol Vršovice B st 31.1. 17.30
1143 Šachový klub Bohnice A - Dukla E pá 2.2. 18.00
1144 ŠK Viktoria Žižkov B - TJ Pankrác E čt 1.2. 18.00
1145 LISA A - ŠK Sokol Vyšehrad E po 29.1. 18.00
1146 ŠK Mahrla B - TJ Bohemians D út 30.1. 18.00
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
1151 TJ Bohemians D - Dukla C út 6.2. 18.00
1152 ŠK Sokol Vyšehrad E - ŠK Mahrla B út 6.2. 18.00
1153 TJ Pankrác E - LISA A čt 8.2. 18.00
1154 Dukla E - ŠK Viktoria Žižkov B čt 8.2. 18.00
1155 Sokol Vršovice B - Šachový klub Bohnice A pá 9.2. 17.30
1156 TJ Kobylisy C - ŠK Loko Praha B čt 8.2. 18.00
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
1161 Dukla C - ŠK Loko Praha B čt 15.2. 18.00
1162 Šachový klub Bohnice A - TJ Kobylisy C
čt 15.2. 18.00
1163 ŠK Viktoria Žižkov B - Sokol Vršovice B čt 15.2. 18.00
1164 LISA A - Dukla E po 12.2. 18.00
1165 ŠK Mahrla B - TJ Pankrác E út 13.2. 18.00
1166 TJ Bohemians D - ŠK Sokol Vyšehrad E út 13.2. 18.00
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
1171 ŠK Sokol Vyšehrad E - Dukla C út 20.2. 18.00
1172 TJ Pankrác E - TJ Bohemians D čt 22.2. 18.00
1173 Dukla E - ŠK Mahrla B čt 22.2. 18.00
1174 Sokol Vršovice B - LISA A pá 23.2. 17.30
1175 TJ Kobylisy C - ŠK Viktoria Žižkov B čt 22.2. 18.00
1176 ŠK Loko Praha B - Šachový klub Bohnice A po 19.2. 17.30
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
1181 Dukla C - Šachový klub Bohnice A čt 29.2. 18.00
1182 ŠK Viktoria Žižkov B - ŠK Loko Praha B čt 29.2. 18.00
1183 LISA A - TJ Kobylisy C po 26.2. 18.00
1184 ŠK Mahrla B - Sokol Vršovice B út 27.2. 18.00
1185 TJ Bohemians D - Dukla E út 19.3. 18.00
1186 ŠK Sokol Vyšehrad E - TJ Pankrác E út 27.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
1191 TJ Pankrác E - Dukla C čt 7.3. 18.00
1192 Dukla E - ŠK Sokol Vyšehrad E čt 7.3. 18.00
1193 Sokol Vršovice B - TJ Bohemians D pá 8.3. 17.30
1194 TJ Kobylisy C - ŠK Mahrla B čt 7.3. 18.00
1195 ŠK Loko Praha B - LISA A st 6.3. 17.30
1196 Šachový klub Bohnice A - ŠK Viktoria Žižkov B pá 8.3. 18.00
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
11101 Dukla C - ŠK Viktoria Žižkov B čt 14.3. 18.00
11102 LISA A - Šachový klub Bohnice A po 11.3. 18.00
11103 ŠK Mahrla B - ŠK Loko Praha B út 12.3. 18.00
11104 TJ Bohemians D - TJ Kobylisy C út 12.3. 18.00
11105 ŠK Sokol Vyšehrad E - Sokol Vršovice B út 12.3. 18.00
11106 TJ Pankrác E - Dukla E čt 14.3. 18.00
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
11111 Dukla E - Dukla C čt 28.3. 18.00
11112 Sokol Vršovice B - TJ Pankrác E pá 22.3. 17.30
11113 TJ Kobylisy C - ŠK Sokol Vyšehrad E čt 28.3. 18.00
11114 ŠK Loko Praha B - TJ Bohemians D st 27.3. 17.30
11115 Šachový klub Bohnice A - ŠK Mahrla B pá 22.3. 18.00
11116 ŠK Viktoria Žižkov B - LISA A čt 28.3. 18.00
|