Adresář skupiny KS 1.2 PŠS (1. třída) 2023-2024
|
||
01 |
Sportovní klub Kbely A |
HM: Klub Hangár 19, Toužimská 244/42, 197 00 Praha 9 (vchod z ulice Bakovská) |
MHD: ze stanice metra Letňany bus 159, 182, 185, 201 - stanice Bakovská, vlak ze stanice Praha - Masarykovo nádraží do zastávky Praha - Kbely |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Viktor Meca, Alšova 188, 250 90 Jirny, viktor.meca@seznam.cz, 734 759 033 |
||
ZK: Miroslav Picek, Bratříkovská 348, 197 00 Praha - Kbely, kemir.kecip@seznam.cz, 737 212 536 |
||
02 |
ŠK Mahrla A |
HM: TJ Zora Praha, Praha10, Jakutská 853/10, klubovna v 2.podzemním patře |
MHD: MHD: Tramvaj-7,22,24, stanice Kubánské náměstí |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Kalvach Ladislav, orionsach@seznam.cz, 704 417 218 |
||
ZK: Gdovin Ján, jan.gdovin@centrum.cz, 725 743 237 |
||
03 |
ŠK Loko Praha A |
HM: FEL ČVUT, Technická 1902/2, Praha-Dejvice |
MHD: Metro A - Dejvická, autobusy a tramvaje stanice Dejvická |
||
HD: středa 17.30 |
||
K: Robert Kubíček, Na Stráni 1661, Čelákovice, robert.kubicek@seznam.cz, 775287421 |
||
ZK: Pavel Štádler, pavka1970@seznam.cz, 736524506 |
||
04 |
Unichess E |
HM: Pernerova 326/18, Praha 8, 18600, suterén |
MHD: Metro B, stanice Křižíkova, tramvaj 3,8,24, zastávka Křižíkova |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Miroslav Rada, rada.miroslav@post.cz, 774557115 |
||
ZK: Robert Wadura, robikw@centrum.cz, 732624281 |
||
05 |
DDM Praha 6 B |
HM: U boroviček 650/5, Praha 6 |
MHD: tram 22 a 25, konečná Bílá hora |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Křivánek Vladimír, krivanekv@seznam.cz, 736136240 |
||
ZK: Kaláb Jaromír, jaromir.kalab@seznam.cz, 724300979 |
||
06 |
ŠK Sokol Vyšehrad F |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00 |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Mykiska Vojtěch, Podolská 769/122, Praha, jokil.gc@gmail.com, 728 414 068 |
||
ZK: Vaněk Jiří, Dismanova 2623/5 Praha 58, jirkavanek3@gmail.com, 775 901 127 |
||
07 |
GROP CC |
HM: Kavárna Gambit, Urxova 10, Praha 8 - Karlín |
MHD: tram 3, 8, 24 - zastávka Urxova |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Václav Klaus, vaclav.klaus8@gmail.com, 608 223 208 |
||
ZK: Pavel Matocha, pavel.matocha@gmail.com, 603 861 533 |
||
08 |
ŠK DP Praha D - VŠFS |
HM: Vysoká škola finanční a správní, Estonská 500/3, Praha 10 - Vršovice, 101 00 |
MHD: Zastávka Ruská, tramvaje č. 4, 13, 22 z metra A - Náměstí Míru, B - Karlovo náměstí, C - I. P. Pavlova, Muzeum |
||
HD: úterý 17.30 |
||
K: Ing. Aleš Barabas, e-mail: barabas.praha@gmail.com, telefon: +420 602 210 305 |
||
ZK: doc. RNDr. Petr Budinský, CSc., e-mail: petr.budinsky@vsfs.cz, telefon: +420 602 228 025 |
||
09 |
TJ Bohemians E |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Marek Jaromír, xeram@seznam.cz, 608 112 572 |
||
ZK: Koudelka Ivan, koudelka99@centrum.cz, 776 215 186 |
||
10 |
Dukla D |
HM: Pod Juliskou 7, Praha 6, 160 00 |
MHD: Tram č. 8, 18, Autobusy č. 107, 147, zastávka Nádraží Podbaba |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Martin Rexa, Evropská 90, Praha 6, 160 00, martin.rexa@centrum.cz, 724 342 924 |
||
ZK: Jan Rada, Ke Dvoru 10a, Praha 6, 160 00, j_rada@email.cz, 776 247 457 |
||
11 |
TJ Pankrác D |
HM: Lomnického 1, Praha 4 |
MHD: Metro C, Pražské povstání |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Pavel Postupa, pavel.postupa@gmail.com, 732118002 |
||
ZK: Martin Hála, hala.mart@tiscali.cz, 724201134 |
||
12 |
ŠK Smíchov A |
HM: Praha 5, Zubatého 10, suterén |
MHD: TRAM: 9,12,15,20 zastávka Arbesovo Náměstí BUS: 176 zastávka Arbesovo Náměstí |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Pivoňka Michael, michael.pivonka2@seznam.cz, 774 376 203 |
||
ZK: Krupička Josef, duo.krupicka@centrum.cz, 723 608 493 //, Michail Gubin, gubin@post.cz, 605 142 895 |