1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
1211 Sportovní klub Kbely A - ŠK Smíchov A út 9.1. 18.00
1212 ŠK Mahrla A - TJ Pankrác D st 10.1. 18.00
1213 ŠK Loko Praha A - Dukla D st 10.1. 17.30
1214 Unichess E - TJ Bohemians E út 9.1. 18.00
1215 DDM Praha 6 B - ŠK DP Praha D - VŠFS st 10.1. 18.00
1216 ŠK Sokol Vyšehrad F - GROP CC čt 11.1. 18.00
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
1221 ŠK Smíchov A - GROP CC út 16.1. 18.00
1222 ŠK DP Praha D - VŠFS - ŠK Sokol Vyšehrad F út 16.1. 17.30
1223 TJ Bohemians E - DDM Praha 6 B út 16.1. 18.00
1224 Dukla D - Unichess E po 15.1. 18.00
1225 TJ Pankrác D - ŠK Loko Praha A čt 18.1. 18.00
1226 Sportovní klub Kbely A - ŠK Mahrla A út 16.1. 18.00
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
1231 ŠK Mahrla A - ŠK Smíchov A st 24.1. 18.00
1232 ŠK Loko Praha A - Sportovní klub Kbely A st 24.1. 17.30
1233 Unichess E - TJ Pankrác D út 23.1. 18.00
1234 DDM Praha 6 B - Dukla D st 24.1. 18.00
1235 ŠK Sokol Vyšehrad F - TJ Bohemians E čt 25.1. 18.00
1236 GROP CC - ŠK DP Praha D - VŠFS čt 25.1. 18.00
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
1241 ŠK Smíchov A - ŠK DP Praha D - VŠFS út 30.1. 18.00
1242 TJ Bohemians E - GROP CC út 30.1. 18.00
1243 Dukla D - ŠK Sokol Vyšehrad F po 29.1. 18.00
1244 TJ Pankrác D - DDM Praha 6 B čt 1.2. 18.00
1245 Sportovní klub Kbely A - Unichess E út 30.1. 18.00
1246 ŠK Mahrla A - ŠK Loko Praha A st 31.1. 18.00
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
1251 ŠK Loko Praha A - ŠK Smíchov A st 7.2. 17.30
1252 Unichess E - ŠK Mahrla A út 6.2. 18.00
1253 DDM Praha 6 B - Sportovní klub Kbely A st 7.2. 18.00
1254 ŠK Sokol Vyšehrad F - TJ Pankrác D čt 8.2. 18.00
1255 GROP CC - Dukla D čt 8.2. 18.00
1256 ŠK DP Praha D - VŠFS - TJ Bohemians E út 6.2. 17.30
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
1261 ŠK Smíchov A - TJ Bohemians E út 13.2. 18.00
1262 Dukla D - ŠK DP Praha D - VŠFS po 18.3. 18.00
1263 TJ Pankrác D - GROP CC čt 15.2. 18.00
1264 Sportovní klub Kbely A - ŠK Sokol Vyšehrad F út 19.3. 18.00
1265 ŠK Mahrla A - DDM Praha 6 B st 14.2. 18.00
1266 ŠK Loko Praha A - Unichess E st 14.2. 17.30
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
1271 Unichess E - ŠK Smíchov A út 20.2. 18.00
1272 DDM Praha 6 B - ŠK Loko Praha A st 21.2. 18.00
1273 ŠK Sokol Vyšehrad F - ŠK Mahrla A čt 22.2. 18.00
1274 GROP CC - Sportovní klub Kbely A čt 22.2. 18.00
1275 ŠK DP Praha D - VŠFS - TJ Pankrác D út 20.2. 17.30
1276 TJ Bohemians E - Dukla D út 20.2. 18.00
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
1281 ŠK Smíchov A - Dukla D út 27.2. 18.00
1282 TJ Pankrác D - TJ Bohemians E čt 29.2. 18.00
1283 Sportovní klub Kbely A - ŠK DP Praha D - VŠFS út 27.2. 18.00
1284 ŠK Mahrla A - GROP CC st 28.2. 18.00
1285 ŠK Loko Praha A - ŠK Sokol Vyšehrad F st 28.2. 17.30
1286 Unichess E - DDM Praha 6 B út 27.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
1291 DDM Praha 6 B - ŠK Smíchov A st 6.3. 18.00
1292 ŠK Sokol Vyšehrad F - Unichess E čt 7.3. 18.00
1293 GROP CC - ŠK Loko Praha A čt 7.3. 18.00
1294 ŠK DP Praha D - VŠFS - ŠK Mahrla A út 5.3. 17.30
1295 TJ Bohemians E - Sportovní klub Kbely A út 5.3. 18.00
1296 Dukla D - TJ Pankrác D po 4.3. 18.00
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
12101 ŠK Smíchov A - TJ Pankrác D út 12.3. 18.00
12102 Sportovní klub Kbely A - Dukla D út 12.3. 18.00
12103 ŠK Mahrla A - TJ Bohemians E st 13.3. 18.00
12104 ŠK Loko Praha A - ŠK DP Praha D - VŠFS st 13.3. 17.30
12105 Unichess E - GROP CC út 12.3. 18.00
12106 DDM Praha 6 B - ŠK Sokol Vyšehrad F st 13.3. 18.00
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
12111 ŠK Sokol Vyšehrad F - ŠK Smíchov A čt 28.3. 18.00
12112 GROP CC - DDM Praha 6 B čt 28.3. 18.00
12113 ŠK DP Praha D - VŠFS - Unichess E út 26.3. 17.30
12114 TJ Bohemians E - ŠK Loko Praha A út 26.3. 18.00
12115 Dukla D - ŠK Mahrla A st 27.3. 18.00
12116 TJ Pankrác D - Sportovní klub Kbely A čt 28.3. 18.00
|