1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
2111 GROP D - Steinitz Makabi Praha A út 9.1. 18.00
2112 ŠK DP Praha F - VŠFS - SK OAZA Praha D út 9.1. 17.30
2113 LR Pára - Šachový klub Bohnice B po 8.1. 18.00
2114 ŠK Sokol Vyšehrad G - ŠO Praga Praha B st 10.1. 18.00
2115 ŠK Viktoria Žižkov C - TJ Kobylisy D čt 11.1. 18.00
2116 Unichess F - USK Praha B čt 11.1. 18.00
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
2121 Steinitz Makabi Praha A - USK Praha B st 17.1. 18.00
2122 TJ Kobylisy D - Unichess F po 15.1. 18.00
2123 ŠO Praga Praha B - ŠK Viktoria Žižkov C čt 18.1. 18.00
2124 Šachový klub Bohnice B - ŠK Sokol Vyšehrad G po 15.1. 17.30
2125 SK OAZA Praha D - LR Pára út 16.1. 18.00
2126 GROP D - ŠK DP Praha F - VŠFS út 16.1. 18.00
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
2131 ŠK DP Praha F - VŠFS - Steinitz Makabi Praha A út 23.1. 17.30
2132 LR Pára - GROP D po 18.3. 18.00
2133 ŠK Sokol Vyšehrad G - SK OAZA Praha D st 24.1. 18.00
2134 ŠK Viktoria Žižkov C - Šachový klub Bohnice B čt 25.1. 18.00
2135 Unichess F - ŠO Praga Praha B čt 25.1. 18.00
2136 USK Praha B - TJ Kobylisy D út 23.1. 18.30
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
2141 Steinitz Makabi Praha A - TJ Kobylisy D st 31.1. 18.00
2142 ŠO Praga Praha B - USK Praha B čt 1.2. 18.00
2143 Šachový klub Bohnice B - Unichess F po 29.1. 17.30
2144 SK OAZA Praha D - ŠK Viktoria Žižkov C út 30.1. 18.00
2145 GROP D - ŠK Sokol Vyšehrad G út 30.1. 18.00
2146 ŠK DP Praha F - VŠFS - LR Pára út 30.1. 17.30
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
2151 LR Pára - Steinitz Makabi Praha A po 5.2. 18.00
2152 ŠK Sokol Vyšehrad G - ŠK DP Praha F - VŠFS st 7.2. 18.00
2153 ŠK Viktoria Žižkov C - GROP D čt 8.2. 18.00
2154 Unichess F - SK OAZA Praha D čt 8.2. 18.00
2155 USK Praha B - Šachový klub Bohnice B út 6.2. 18.30
2156 TJ Kobylisy D - ŠO Praga Praha B po 5.2. 18.00
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
2161 Steinitz Makabi Praha A - ŠO Praga Praha B st 14.2. 18.00
2162 Šachový klub Bohnice B - TJ Kobylisy D po 12.2. 17.30
2163 SK OAZA Praha D - USK Praha B út 13.2. 18.00
2164 GROP D - Unichess F út 13.2. 18.00
2165 ŠK DP Praha F - VŠFS - ŠK Viktoria Žižkov C út 13.2. 17.30
2166 LR Pára - ŠK Sokol Vyšehrad G po 12.2. 18.00
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
2171 ŠK Sokol Vyšehrad G - Steinitz Makabi Praha A st 21.2. 18.00
2172 ŠK Viktoria Žižkov C - LR Pára čt 22.2. 18.00
2173 Unichess F - ŠK DP Praha F - VŠFS čt 22.2. 18.00
2174 USK Praha B - GROP D út 20.2. 18.30
2175 TJ Kobylisy D - SK OAZA Praha D po 19.2. 18.00
2176 ŠO Praga Praha B - Šachový klub Bohnice B čt 22.2. 18.00
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
2181 Steinitz Makabi Praha A - Šachový klub Bohnice B st 28.2. 18.00
2182 SK OAZA Praha D - ŠO Praga Praha B út 27.2. 18.00
2183 GROP D - TJ Kobylisy D út 27.2. 18.00
2184 ŠK DP Praha F - VŠFS - USK Praha B út 27.2. 17.30
2185 LR Pára - Unichess F po 26.2. 18.00
2186 ŠK Sokol Vyšehrad G - ŠK Viktoria Žižkov C st 28.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
2191 ŠK Viktoria Žižkov C - Steinitz Makabi Praha A čt 7.3. 18.00
2192 Unichess F - ŠK Sokol Vyšehrad G čt 7.3. 18.00
2193 USK Praha B - LR Pára út 5.3. 18.30
2194 TJ Kobylisy D - ŠK DP Praha F - VŠFS po 4.3. 18.00
2195 ŠO Praga Praha B - GROP D út 19.3. 18.00
2196 Šachový klub Bohnice B - SK OAZA Praha D po 4.3. 17.30
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
21101 Steinitz Makabi Praha A - SK OAZA Praha D st 13.3. 18.00
21102 GROP D - Šachový klub Bohnice B út 12.3. 18.00
21103 ŠK DP Praha F - VŠFS - ŠO Praga Praha B út 12.3. 17.30
21104 LR Pára - TJ Kobylisy D po 11.3. 18.00
21105 ŠK Sokol Vyšehrad G - USK Praha B st 13.3. 18.00
21106 ŠK Viktoria Žižkov C - Unichess F čt 14.3. 18.00
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
21111 Unichess F - Steinitz Makabi Praha A čt 28.3. 18.00
21112 USK Praha B - ŠK Viktoria Žižkov C út 26.3. 18.30
21113 TJ Kobylisy D - ŠK Sokol Vyšehrad G po 25.3. 18.00
21114 ŠO Praga Praha B - LR Pára čt 28.3. 18.00
21115 Šachový klub Bohnice B - ŠK DP Praha F - VŠFS po 25.3. 17.30
21116 SK OAZA Praha D - GROP D út 26.3. 18.00
|