Adresář skupiny KS 2.2 PŠS (2. třída) 2023-2024
|
||
01 |
Sokol Vršovice C |
HM: Sokolovna, Vršovické náměstí 2/110, 100 00 Praha 10 |
MHD: Tram 4, 13, 22 - stanice Vršovické náměstí |
||
HD: čtvrtek 17.30 |
||
K: Jan Kovář, Myslíkova 5, 110 00, Praha 1, nkov@ikem.cz, 775 976 854 |
||
ZK: Richard Černý, Vršovická 74, 100 00 Praha10, r.cerny@black-net.org, 604 217 764 |
||
02 |
TJ Bohemians F |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Daňhel Lukáš, l.danhel@seznam.cz, 774 331 376 |
||
ZK: Davídek Tomáš, davidek@ipnp.mff.cuni.cz, 608 904 184 |
||
03 |
SK Rapid Praha A |
HM: Praha 10 - Vršovice, Na Louži 19 |
MHD: Tram. 4,6,7,19,22, Bus 101,124,139 - st. Koh-i-noor |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Josef Fendrych, jfendrych.roberts@centrum.cz, 607012022 |
||
ZK: Richard Dušek, mudrc@volny.cz |
||
04 |
Šachový klub Praha 4 A |
HM: (Hotel) U Staré pošty 247/6, Braník Praha 4 |
MHD: bus 170, 196, 197, stanice U Staré pošty |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: František Novák, Choceradská 2745/31, Praha 4, 14100, frantisek.novak83@gmail.com, tel.: 739 497 315 |
||
ZK: Miroslav Blažek, Břeženská 2466, Praha 9, Prosek, 19000, mira.blaza@post.cz, tel.: 731 681 383 |
||
05 |
ŠK DP Praha E - PORG |
HM: Karlínské Spektrum - Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy, Karlínské náměstí 316/7, Praha 8 - Karlín, 186 00 |
MHD: Zastávka Karlínské náměstí - tramvaj č. 3, 8, 12, 24, 25 z metra B, C - Florenc |
||
HD: pondělí 17.30 |
||
K: Michal Kolbušovský, e-mail: MichalKolbusovsky@seznam.cz, telefon: +420 727 978 834 |
||
ZK: Dominik Rous, e-mail: domirous64@gmail.com, telefon: +420 608 949 941 |
||
06 |
ŠK Loko Praha C |
HM: FEL ČVUT, Technická 1902/2, Praha-Dejvice |
MHD: Metro A - Dejvická, autobusy a tramvaje stanice Dejvická |
||
HD: úterý 17.30 |
||
K: Petr Hájek, petrhayek@centrum.cz, 773188449 |
||
ZK: Martin Čuchna, cuchna@centrum.cz, 603313495 |
||
07 |
ŠK Sokol Vyšehrad H |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00 |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Pavel Kolečkář, Cíglerova 1085/22, 198 00 Praha 9, pkoleckar@live.com, 735 941 927 |
||
ZK: Mykiska Vojtěch, Podolská 769/122, Praha, jokil.gc@gmail.com, 728 414 068 |
||
08 |
TJ Pankrác F |
HM: Lomnického 1, Praha 4 |
MHD: Metro C, Pražské Povstání |
||
HD: úterý 17.30 |
||
K: Zdeněk Zimovčák, 737313694, zzimovcak@seznam.cz |
||
ZK: Luboš Páťal, 724015946, olga.pat@seznam.cz |
||
09 |
ŠO Praga Praha A |
HM: EA HotelPopulus, Praha 3, U Staré cihelny 2182/11 |
MHD: bus 133, 146, 155 - stanice Malešická |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Dalibor Procházka, Dunovského 1088/35, 149 00 Praha 4, dpchess@seznam.cz, 603 890 901 |
||
ZK: Vladislav Machala, Bubenská 1536, 170 00 Praha 7, punisherr61@gmail.com, 776 356 412 |
||
10 |
Újezd nad Lesy A |
HM: polyfunkční dům LEVEL, Staroújezdská 2300, 190 16 Praha - Újezd nad Lesy |
MHD: metro B Černý most, BUS 250 st. Újezd nad Lesy, vlakem - nádr.Klánovice, BUS 211 st. Újezd |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Jiří Jurek, jiri.jurek@gmail.com, 606 618 490 |
||
ZK: Lukáš Passer, lukaspasser17@gmail.com, 720 435 437 |
||
11 |
USK Praha A |
HM: Na Folimance 2, Praha 2 |
MHD: Svatoplukova tram. 7, 14, 18 |
||
HD: čtvrtek 18.30 |
||
K: Strahl Jiří, V Horkách 1412/8, 140 00, Praha 4 - Nusle, email: raggio@volny.cz, GSM: 723 770 070 |
||
ZK: Fuchs Lukáš, Nad Vavrouškou 698/18, 181 00, Praha 8, email: fuchsoo@gmail.com, 608 118 087 |
||
12 |
Sokol Nebušice |
HM: Nebušická 118, Praha 6, 164 00, Římskokatolická farnost |
MHD: aut. zast. K Noskovně, bus č. 161, 312 |
||
HD: pátek 18.00 |
||
K: Ing. Jan Hruška, Nad Želivkou 456, Praha 6, 16400, tel. 604 210 040, Jan.Hruska@email.cz |
||
ZK: Ing. Josef Šebek, Makovského 1336/22, Praha 17 |