1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
2211 Sokol Vršovice C - Sokol Nebušice čt 11.1. 17.30
2212 TJ Bohemians F - USK Praha A po 8.1. 18.00
2213 SK Rapid Praha A - Újezd nad Lesy A po 8.1. 18.00
2214 Šachový klub Praha 4 A - ŠO Praga Praha A út 9.1. 18.00
2215 ŠK DP Praha E - PORG - TJ Pankrác F po 8.1. 17.30
2216 ŠK Loko Praha C - ŠK Sokol Vyšehrad H út 9.1. 17.30
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
2221 Sokol Nebušice - ŠK Sokol Vyšehrad H pá 19.1. 18.00
2222 TJ Pankrác F - ŠK Loko Praha C út 16.1. 17.30
2223 ŠO Praga Praha A - ŠK DP Praha E - PORG út 16.1. 18.00
2224 Újezd nad Lesy A - Šachový klub Praha 4 A čt 18.1. 18.00
2225 USK Praha A - SK Rapid Praha A čt 18.1. 18.30
2226 Sokol Vršovice C - TJ Bohemians F čt 18.1. 17.30
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
2231 TJ Bohemians F - Sokol Nebušice po 22.1. 18.00
2232 SK Rapid Praha A - Sokol Vršovice C po 22.1. 18.00
2233 Šachový klub Praha 4 A - USK Praha A út 23.1. 18.00
2234 ŠK DP Praha E - PORG - Újezd nad Lesy A po 22.1. 17.30
2235 ŠK Loko Praha C - ŠO Praga Praha A út 23.1. 17.30
2236 ŠK Sokol Vyšehrad H - TJ Pankrác F po 22.1. 18.00
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
2241 Sokol Nebušice - TJ Pankrác F pá 2.2. 18.00
2242 ŠO Praga Praha A - ŠK Sokol Vyšehrad H út 30.1. 18.00
2243 Újezd nad Lesy A - ŠK Loko Praha C čt 1.2. 18.00
2244 USK Praha A - ŠK DP Praha E - PORG čt 1.2. 18.30
2245 Sokol Vršovice C - Šachový klub Praha 4 A čt 1.2. 17.30
2246 TJ Bohemians F - SK Rapid Praha A po 29.1. 18.00
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
2251 SK Rapid Praha A - Sokol Nebušice po 5.2. 18.00
2252 Šachový klub Praha 4 A - TJ Bohemians F út 6.2. 18.00
2253 ŠK DP Praha E - PORG - Sokol Vršovice C po 5.2. 17.30
2254 ŠK Loko Praha C - USK Praha A út 6.2. 17.30
2255 ŠK Sokol Vyšehrad H - Újezd nad Lesy A po 5.2. 18.00
2256 TJ Pankrác F - ŠO Praga Praha A út 6.2. 17.30
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
2261 Sokol Nebušice - ŠO Praga Praha A pá 16.2. 18.00
2262 Újezd nad Lesy A - TJ Pankrác F čt 15.2. 18.00
2263 USK Praha A - ŠK Sokol Vyšehrad H čt 15.2. 18.30
2264 Sokol Vršovice C - ŠK Loko Praha C čt 15.2. 17.30
2265 TJ Bohemians F - ŠK DP Praha E - PORG po 12.2. 18.00
2266 SK Rapid Praha A - Šachový klub Praha 4 A po 12.2. 18.00
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
2271 Šachový klub Praha 4 A - Sokol Nebušice út 20.2. 18.00
2272 ŠK DP Praha E - PORG - SK Rapid Praha A po 19.2. 17.30
2273 ŠK Loko Praha C - TJ Bohemians F út 20.2. 17.30
2274 ŠK Sokol Vyšehrad H - Sokol Vršovice C po 19.2. 18.00
2275 TJ Pankrác F - USK Praha A út 20.2. 17.30
2276 ŠO Praga Praha A - Újezd nad Lesy A út 20.2. 18.00
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
2281 Sokol Nebušice - Újezd nad Lesy A pá 1.3. 18.00
2282 USK Praha A - ŠO Praga Praha A čt 29.2. 18.30
2283 Sokol Vršovice C - TJ Pankrác F čt 29.2. 17.30
2284 TJ Bohemians F - ŠK Sokol Vyšehrad H po 26.2. 18.00
2285 SK Rapid Praha A - ŠK Loko Praha C po 26.2. 18.00
2286 Šachový klub Praha 4 A - ŠK DP Praha E - PORG út 27.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
2291 ŠK DP Praha E - PORG - Sokol Nebušice po 4.3. 17.30
2292 ŠK Loko Praha C - Šachový klub Praha 4 A út 5.3. 17.30
2293 ŠK Sokol Vyšehrad H - SK Rapid Praha A po 4.3. 18.00
2294 TJ Pankrác F - TJ Bohemians F út 5.3. 17.30
2295 ŠO Praga Praha A - Sokol Vršovice C út 5.3. 18.00
2296 Újezd nad Lesy A - USK Praha A čt 7.3. 18.00
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
22101 Sokol Nebušice - USK Praha A pá 15.3. 18.00
22102 Sokol Vršovice C - Újezd nad Lesy A čt 14.3. 17.30
22103 TJ Bohemians F - ŠO Praga Praha A po 11.3. 18.00
22104 SK Rapid Praha A - TJ Pankrác F po 11.3. 18.00
22105 Šachový klub Praha 4 A - ŠK Sokol Vyšehrad H út 12.3. 18.00
22106 ŠK DP Praha E - PORG - ŠK Loko Praha C po 11.3. 17.30
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
22111 ŠK Loko Praha C - Sokol Nebušice út 26.3. 17.30
22112 ŠK Sokol Vyšehrad H - ŠK DP Praha E - PORG po 25.3. 18.00
22113 TJ Pankrác F - Šachový klub Praha 4 A út 26.3. 17.30
22114 ŠO Praga Praha A - SK Rapid Praha A út 26.3. 18.00
22115 Újezd nad Lesy A - TJ Bohemians F čt 28.3. 18.00
22116 USK Praha A - Sokol Vršovice C čt 28.3. 18.30
|