Adresář skupiny KS 3.2 PŠS (3. třída) 2023-2024
|
||
01 |
Sportovní klub Kbely B |
HM: Klub Hangár 19, Toužimská 244/42, 197 00 Praha 9 (vchod z ulice Bakovská) |
MHD: ze stanice metra Letňany bus 159, 182, 185, 201 - stanice Bakovská, vlak ze stanice Praha - Masarykovo nádraží do zastávky Praha - Kbely |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Josef Kabát, V Olšinkách 1734, 250 01 Brandýs nad Labem, kabatab@seznam.cz, 728 765 889 |
||
ZK: Karel Černý, Jilemnická 709/14, 197 00 Praha - Kbely, zskcerny@centrum.cz, 721 606 062 |
||
02 |
TJ Bohemians H |
HM: hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10 |
MHD: tramvaj č. 4 nebo 22 na zastávku “Jana Masaryka” či “Krymská” |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Veselý Vladislav, vladislawesely@gmail.com, 777 350 264 |
||
ZK: Spěvák Jan, jan.spevak@yahoo.com, 739 150 924 |
||
03 |
ŠO Praga Praha D |
HM: EA HotelPopulus, Praha 3, U Staré cihelny 2182/11 |
MHD: bus 133, 146, 155 - stanice Malešická |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Ing. Jan Akerman, Kuželova 573, 199 00 Praha 18 - Letňany, janaker@seznam.cz, 776 801 338 |
||
ZK: Jan Humhej, Modrého 5, 198 00 Praha 9, janhumhej@seznam.cz, 776 215 550 |
||
04 |
Dukla F |
HM: Pod Juliskou 7, Praha 6, 160 00 |
MHD: Tram č.8, 18, Autobusy č. 107, 147, zastávka Nádraží Podbaba |
||
HD: úterý 18.00 |
||
K: Karel Richtr, Hvozdnice č. 34, Hvozdnice, 252 06, karlvonhwozdnitz@gmail.com, 607 269 348 |
||
ZK: Vladimír Komenda, Zadní Třebaň 329, 267 29, vladimir.komenda@gmail.com, 736 233 720 |
||
05 |
SK OAZA Praha E(B) |
HM: Zasedcí Zasedací místnost SK OAZA Praha, Jeremenkova 1835/106, 140 00 Praha 4 - Krč |
MHD: Zastávka Na Strži autobusu linky 118 ze stanice metra Budějovická |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Sander Antonín, Kosatcová 1990/33, 106 00 Praha 10, sander.antonin@gmail.com , 604 936 881 |
||
ZK: Oldřich Vedral, Cholupická 693, 142 00 Praha 4, oldrich_vedral@seznam.cz, 737 612 468 |
||
06 |
GROP F |
HM: Kavárna Gambit, Urxova 10, Praha 8 - Karlín |
MHD: tram 3, 8, 24 - zastávka Urxova |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Klaus Václav, vaclav.klaus8@gmail.com, 608 223 208 |
||
ZK: Trochta Vojtěch, trochta.vojtech@ostroj.cz, 777 755 855 |
||
07 |
Sokol Vršovice D |
HM: Sokolovna, Vršovické náměstí 2/110, 100 00 Praha 10 |
MHD: Tram 4, 13, 22 - stanice Vršovické náměstí |
||
HD: čtvrtek 17.30 |
||
K: Jan Tolar, Vokrojova 3377/6, 143 00 Praha 4, tolarr@tiscali.cz, 775 285 570 |
||
ZK: Miroslav Sýkora, Jugosl. partyzánú 22, 160 00 Praha 6, sykoramira@seznam.cz, 721 580 913 |
||
08 |
DDM Praha 6 C |
HM: U boroviček 650/5, praha 6 |
MHD: tram 22 a 25, konečná stanice Bílá hora |
||
HD: čtvrtek 18.00 |
||
K: Kaláb Jaromír, jaromir.kalab@seznam.cz, 724300979 |
||
ZK: Křivánek Vladimír, krivanekv@seznam.cz, 736136240 |
||
09 |
LR Expres |
HM: Pechlátova 23, Praha 5 |
MHD: Metro B – st. Radlická, TR 7, 21 – st. Škola Radlice |
||
HD: pondělí 18.00 |
||
K: Šebek Pavel, pavsebek@volny.cz, tel 739076043 |
||
ZK: Kuneš Vladimír, e-mail KunesV@seznam.cz, tel. 60 |
||
10 |
ŠK Sokol Vyšehrad I |
HM: Sokolovna Vyšehrad, Rašínovo nábřeží 24, Praha 2, PSČ: 128 00 |
MHD: Metro „B“ – Karlovo náměstí, Tram 2, 3, 7, 17, 21 – Výtoň |
||
HD: středa 18.00 |
||
K: Jagur Jurij, Míšovická 457/2 Praha 517, jurij.jagur@gmail.com, 721 140 123 |
||
ZK: Vaněk Jiří, Dismanova 2623/5 Praha 58, jirkavanek3@gmail.com, 775 901 127 |
||
11 |
ŠK DP Praha I - DDM |
HM: Karlínské Spektrum - Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy, Karlínské náměstí 316/7, Praha 8 - Karlín, 186 00 |
MHD: Zastávka Karlínské náměstí - tramvaj č. 3, 8, 12, 24, 25 z metra B, C - Florenc |
||
HD: pondělí 17.30 |
||
K: Ondřej Růžička, e-mail: ruzickaondrej@proton.me, telefon: +420 608 223 904 |
||
ZK: Růžena Přibylová, e-mail: ruzena.pribylova@gmail.com, telefon: +420 777 071 192 |