1. kolo - 8.1.-12.1. 2024
3211 Sportovní klub Kbely B - Volno
3212 TJ Bohemians H - ŠK DP Praha I - DDM čt 11.1. 18.00
3213 ŠO Praga Praha D - ŠK Sokol Vyšehrad I čt 11.1. 18.00
3214 Dukla F - LR Expres út 9.1. 18.00
3215 SK OAZA Praha E(B) - DDM Praha 6 C st 10.1. 18.00
3216 GROP F - Sokol Vršovice D po 8.1. 18.00
2. kolo - 15.1.-19.1. 2024
3221 Sokol Vršovice D - Volno
3222 DDM Praha 6 C - GROP F čt 18.1. 18.00
3223 LR Expres - SK OAZA Praha E(B) po 15.1. 18.00
3224 ŠK Sokol Vyšehrad I - Dukla F st 17.1. 18.00
3225 ŠK DP Praha I - DDM - ŠO Praga Praha D po 15.1. 17.30
3226 Sportovní klub Kbely B - TJ Bohemians H čt 18.1. 18.00
3. kolo - 22.1.-26.1. 2024
3231 TJ Bohemians H - Volno
3232 ŠO Praga Praha D - Sportovní klub Kbely B čt 25.1. 18.00
3233 Dukla F - ŠK DP Praha I - DDM út 23.1. 18.00
3234 SK OAZA Praha E(B) - ŠK Sokol Vyšehrad I st 24.1. 18.00
3235 GROP F - LR Expres po 22.1. 18.00
3236 Sokol Vršovice D - DDM Praha 6 C čt 25.1. 17.30
4. kolo - 29.1.- 2.2. 2024
3241 DDM Praha 6 C - Volno
3242 LR Expres - Sokol Vršovice D po 29.1. 18.00
3243 ŠK Sokol Vyšehrad I - GROP F st 31.1. 18.00
3244 ŠK DP Praha I - DDM - SK OAZA Praha E(B) po 29.1. 17.30
3245 Sportovní klub Kbely B - Dukla F čt 1.2. 18.00
3246 TJ Bohemians H - ŠO Praga Praha D čt 1.2. 18.00
5. kolo - 5.2.- 9.2. 2024
3251 ŠO Praga Praha D - Volno
3252 Dukla F - TJ Bohemians H út 6.2. 18.00
3253 SK OAZA Praha E(B) - Sportovní klub Kbely B st 7.2. 18.00
3254 GROP F - ŠK DP Praha I - DDM po 5.2. 18.00
3255 Sokol Vršovice D - ŠK Sokol Vyšehrad I čt 8.2. 17.30
3256 DDM Praha 6 C - LR Expres čt 8.2. 18.00
6. kolo - 12.2.-16.2. 2024
3261 LR Expres - Volno
3262 ŠK Sokol Vyšehrad I - DDM Praha 6 C st 14.2. 18.00
3263 ŠK DP Praha I - DDM - Sokol Vršovice D po 12.2. 17.30
3264 Sportovní klub Kbely B - GROP F út 26.3. 18.00
3265 TJ Bohemians H - SK OAZA Praha E(B) čt 15.2. 18.00
3266 ŠO Praga Praha D - Dukla F čt 15.2. 18.00
7. kolo - 19.2.-23.2. 2024
3271 Dukla F - Volno
3272 SK OAZA Praha E(B) - ŠO Praga Praha D st 21.2. 18.00
3273 GROP F - TJ Bohemians H po 19.2. 18.00
3274 Sokol Vršovice D - Sportovní klub Kbely B čt 22.2. 17.30
3275 DDM Praha 6 C - ŠK DP Praha I - DDM čt 22.2. 18.00
3276 LR Expres - ŠK Sokol Vyšehrad I po 19.2. 18.00
8. kolo - 26.2.- 1.3. 2024
3281 ŠK Sokol Vyšehrad I - Volno
3282 ŠK DP Praha I - DDM - LR Expres po 26.2. 17.30
3283 Sportovní klub Kbely B - DDM Praha 6 C čt 29.2. 18.00
3284 TJ Bohemians H - Sokol Vršovice D čt 29.2. 18.00
3285 ŠO Praga Praha D - GROP F čt 29.2. 18.00
3286 Dukla F - SK OAZA Praha E(B) út 27.2. 18.00
9. kolo - 4.3.- 8.3. 2024
3291 SK OAZA Praha E(B) - Volno
3292 GROP F - Dukla F po 4.3. 18.00
3293 Sokol Vršovice D - ŠO Praga Praha D čt 7.3. 17.30
3294 DDM Praha 6 C - TJ Bohemians H čt 7.3. 18.00
3295 LR Expres - Sportovní klub Kbely B po 4.3. 18.00
3296 ŠK Sokol Vyšehrad I - ŠK DP Praha I - DDM st 6.3. 18.00
10. kolo - 11.3.-15.3. 2024
32101 ŠK DP Praha I - DDM - Volno
32102 Sportovní klub Kbely B - ŠK Sokol Vyšehrad I čt 21.3. 18.00
32103 TJ Bohemians H - LR Expres čt 14.3. 18.00
32104 ŠO Praga Praha D - DDM Praha 6 C čt 14.3. 18.00
32105 Dukla F - Sokol Vršovice D út 12.3. 18.00
32106 SK OAZA Praha E(B) - GROP F st 13.3. 18.00
11. kolo - 25.3.-29.3. 2024
32111 GROP F - Volno
32112 Sokol Vršovice D - SK OAZA Praha E(B) čt 28.3. 17.30
32113 DDM Praha 6 C - Dukla F čt 28.3. 18.00
32114 LR Expres - ŠO Praga Praha D po 25.3. 18.00
32115 ŠK Sokol Vyšehrad I - TJ Bohemians H st 27.3. 18.00
32116 ŠK DP Praha I - DDM - Sportovní klub Kbely B po 25.3. 17.30
|